Вам потрібен фуршет у Львові?

Замовити фуршет у Львові просто! Саме для цього створений сервіс якісного кейтерингу «Марево». Ми організуємо для вас смаколики і закуски, які гідно оцінять гості вечірки і обов’язково сфотографують стіл для Інстаграм. Адже ми готуємо, привозимо і презентуємо страви, які поєднують у собі гармонію зовнішнього вигляду і смаку. Саме такі мають бути на фуршеті у гостинних львів’ян.

Як зробити замовлення:

1

Ознайомтесь зі стравами доступними до замовлення на сайті Марево

2

Сформуйте замовлення на сайті або замовте консультацію менеджера

3

Персональний менеджер зв'яжеться з вам для уточнення деталей

4

Оплатіть замовлення і очікуйте доставки на свій івент

Виїздні фуршети

Виїзний фуршет – це дуже популярний варіант проведення святкових, корпоративних, офіційних заходів. Він передбачає проведення вечірки не в ресторані, де всі сидять за столиками та спілкуються лише із сусідами. При фуршеті столів не має – усі вільно переміщаються по залу, можуть потанцювати, перекинутись кількома словами із великою кількістю людей. При цьому місце  можна обрати будь-яке – старовинний замок, красиву галявину далеко за містом чи просто в своєму офісі після закінчення робочого дня. Власне можливість обирати зручну, стильну та незвичайну локацію і визначає ключові переваги проведення заходу саме у такому форматі.

Організація фуршетів потребує ретельної підготовки. Необхідно обрати локацію із зручним розташуванням і комфортними умовами всередині. Ретельно розписати таймінг заходу. Підготувати запрошення для гостей, декорувати зал. А ще розробити меню, в якому будуть вражаючі за смаками страви, закупити продукти, все приготувати, сервірувати столи і презентувати із ресторанною подачею. Хоча щодо їжі можна не перейматись і делегувати цю задачу досвідченим професіоналам – команді кейтерингового сервісу «Марево».

Кейтеринг фуршетів від Марево

Замовити кейтеринг фуршет в компанії «Марево» просто і вигідно. Для цього достатньо зателефонувати нам, – наші менеджери детально вас проконсультують і дадуть відповіді на всі питання. Після цього ви разом із шеф-кухарем складете ідеальне меню для вашого заходу.

Ми пропонуємо:

  • Широкий вибір страв. Меню розробляється з урахуванням усіх ваших побажань. Ми рекомендуємо робити його різноманітним, із обов’язковим включенням вегетаріанських та дієтичних страв;
  • Ідеальне поєднання смаків. Ми готуємо смачно – і ваші гості гарантовано це оцінять. Для приготування використовуються еко-продукти преміальної якості;
  • Ресторанну подачу кожної страви – презентації розроблені кулінарами спеціально, щоб їх хотілось сфотографувати;
  • Преміальна якість за чесною ціною;
  • Гарантоване дотримання усіх домовленостей. Ми привеземо все вчасно, гарно оформимо столи, врахуємо усі ваші побажання.

Зателефонуйте просто зараз, щоб замовити фуршет у Львові і провести ідеальний захід без зайвого клопоту!