Коли потрібен кава брейк?

Організація кава брейк – це обов’язковий елемент кожного семінару, конференції, бізнес-заходу чи наради на великій корпорації. Без перерви не обійтись – мозок людини повинен час від часу відпочивати від нової інформації та активної роботи у форматі пошуку ідей. А ще його потрібно підживлювати енергією, оптимально – швидкими вуглеводами (десертами чи сандвічами) та кавою. Але якщо ви готуєте престижний захід, до організації перерви на каву потрібно підійти ретельно. Найкраще – делегувати цю задачу професіоналам.

Як зробити замовлення:

1

Ознайомтесь зі стравами доступними до замовлення на сайті Марево

2

Сформуйте замовлення на сайті або замовте консультацію менеджера

3

Персональний менеджер зв'яжеться з вам для уточнення деталей

4

Оплатіть замовлення і очікуйте доставки на свій івент

Coffe Break у Львові

Організація кава брейк – один із ключових напрямків діяльності сервісу кейтерингу «Марево». У місті кожного дня відбуваються бізнес-події, презентації, виставки та корпоративні заходи, часто – міжнародного рівня. Звісно, високий статус визначає, щоб усе було на ідеально. І тут без професійної допомоги не обійтись.

Що входить у сферу відповідальності кейтерингової компанії? Ми розробимо оптимальне меню під заплановану кількість гостей і бюджет, приготуємо страви (зазвичай такий формат передбачає десерти та легкі закуски), привеземо все вчасно, проведемо сервірування під фуршет та обслуговуємо гостей під час проведення кавабрейків. Після заходу виконуємо прибирання.

Кавабрейк – це не дрібниця, а дуже важлива частина бізнес-заходу. Саме під час таких перерв гості можуть неформально поспілкуватись між собою, обмінятись контактами і думками. Зазвичай чай/кава триває близько півгодини. Якщо захід розрахований на цілий день, то і Coffe Break потрібно проводити кілька разів – в середньому один раз на кожні три години.

Як замовити кава брейк?

Організація кава брейк із «Марево» – це мінімум клопоту із вашого боку і максимум задоволення під час проведення заходу. Вам потрібно лише зателефонувати і сказати, коли буде відбуватись захід і скільки буде гостей. Після цього за справу беруться наша команда: розробить меню, приготує смаколики, вчасно все привезе і проведе фуршет. Звісно, якщо у вас є побажання із меню, ви хочете ввести до нього окремі обов’язкові закуски, – ми виконаємо усі ваші побажання. Адже це ваш захід, і ваша думка – головна.

Ось кілька причин замовити кавабрейк саме в нас:

  • Дійсно смачні і неймовірні красиві страви. Для приготування ми використовуємо натуральні продукти із місцевих еко-ферм, кухари вищого класу суворо дотримуються усіх норм і стандартів, а над презентаціями працюють справжні митці від кулінарії;
  • Оптимальний баланс ціни/якості. Ми робимо преміальний кейтеринг доступним широкій аудиторії!
  • Дотримання домовленостей – жодних запізнень чи форс-мажорних обставин;
  • Приємне спілкування і комфортна співпраця.

Кава брейк із вишуканим смаком із «Марево» – саме те, чого бракує вашому івенту!