Корисні раціони з доставкою до дому чи офісу

Доставка здорової їжі у Львові – це популярна послуга, обумовлена викликами часу. Ми все більше розуміємо цінність часу і здоров’я, тому прагнемо харчуватись збалансованими, правильними раціонами, при цьому не приділяючи готуванню їжі багато часу. Власне з позиції економії часу і турботи про здоров’я готові раціони не мають альтернатив. І це далеко не єдина причина їх популярності.

Меню складене дієтологом

Меню складене дієтологом

Оптимальна кількість калорій саме під вас. Збалансовано по БЖВ

Нове меню кожного дня

Нове меню кожного дня

21 день без повторення страв та сезонне оновлення

Тільки свіжі й натуральні продукти

Тільки свіжі й натуральні продукти

Ніяких добавок і ароматизаторів

 Власна доставка

Власна доставка

Доставка по Львову (з 16:00 до 21:00)

Як зробити замовлення:

1

Оберіть підходящий раціон на сайті або залиште заявку на консультацію дієтолога

2

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами для уточнення складу раціону, бажаного ефекту від харчування, місця і часу доставки

3

Раціон буде доставлено як можна швидше =)

Унікальні раціони на кожен день

Корисна їжа на замовлення у Львові – актуальна послуга одразу з кількох причин. Корисні раціони, складені фахівцями, включать перші, другі страви і салати. Меню розробляється із урахуванням рекомендованої кількості калорій і їх розподілу між прийомами їжі, в них зберігається оптимальний баланс білків, вуглеводів і жирів. Готові обіди допомагають підтримувати тіло у формі без почуття голоду протягом дня – адже на 80% успіх у схудненні залежить від харчування, і лише на 20% від занять спортом. З ними вам вистачатиме енергії на роботу, хобі, зустрічі з друзями, спорт. І це смачно!

Доставка комплексних раціонів у Львові користується популярністю серед багатьох категорій населення. В першу чергу вони створювались для людей, які прагнуть скинути зайві кілограми і змушені рахувати калорії. Самостійно впоратись із цим завданням досить складно, і допомога професіоналів більш ніж доречна. Але поступово тренд на готові раціони почав поширюватись на бізнесменів, активних людей, які займаються побудовою кар’єри, спортсменів, айтішників, представників мистецьких професій. Тобто на всіх, хто розуміє важливість здорового харчування, але не хоче проводити багато часу за плитою.

Корисна їжа на замовлення у Львові звична. А з урахуванням великого різноманіття раціонів ви точно знайдете меню, яке буде до вподоби саме вам. Це класичні страви, які подобаються усім – боули, ніжний лосось на пару, м’ясо по-французьки, крем-супи, пасти із твердих сортів пшениці, пиріг кіш тощо.

Здорова їжа для всієї сім’ї

Доставка здорової їжі у Львові із «Марево» – найкращий варіант для тих, хто прагне слідкувати за здоров’ям і не хоче при цьому проводити багато часу за плитою. Ви замовляєте не просто одну страву – мова йде про повноцінні раціони на цілий день (сніданок, ланч, перекус, обід, вечеря). Раціон містить визначену кількість калорій, яка рекомендована вам відповідно до статі, зросту, вашої ваги, рівня фізичної активності. Ви отримуєте усі 5 коробок (кожний прийом їжі окремо), а потім просто розігріваєте, їсте, насолоджуйтесь життям і підтримуєте ідеальне тіло без відчуття голоду!

Доставка корисних раціонів у Львові від «Марево» має багато переваг:

  • Раціони, розроблені спеціалістами. В них дотриманий баланс БЖУ, рівня калорійності, насиченості корисними речовинами – тобто враховані усі нюанси здорового харчування;
  • Смачні страви на кожен день. Усі меню особливі і змінюються щодня;
  • Гарантії якості. Для приготування ми використовуємо виключно свіжі продукти і рекомендовані спеціалістами із здорового харчування рецепти;
  • Чесні ціни – від 400 грн за денний раціон;
  • Комфорт і зручність. Досить просто розігріти! Кожен прийом їжі упакований окремо;
  • Економія часу. Ви можете забути про довгі години біля плити!

А ще замовити корисні раціони у Львові дуже просто. Для цього достатньо переглянути меню раціонів (їх кілька – бізнес, схуднення, баланс, детокс-день), обрати оптимальний для себе, зателефонувати нашому менеджеру і залишити замовлення. Також доступні індивідуальні раціони – в такому випадку наш шеф-повар складатиме щоденні меню для вас з урахуванням ваших запитів і обмежень по здоров’ю. Щоб отримати більше інформації, зв’яжіться з нами просто зараз!

Доставка здорового харчування від «Марево» – жити здорово просто!