Коктейль кейтеринг - тренд Львову

Момент очікування свята стане яскравішим з Welcome Drink від Marevo!

Якщо детальніше, це перед початком заходу замість довгого очікування, ми пропонуємо вам компанію ігристого шампанського, освіжаючих лимонадів та легких закусок. Welcome Drink допомагає створити атмосферу вітання та радісної події для гостей. Закуски, у свою чергу, надають можливість гостям легко перекусити перед головною частиною заходу. Це можуть бути різноманітні страви, які доповнюють смак напою та створюють атмосферу спілкування та насолоди.

Рекомендуємо завжди та усім, користуватись Welcome Drink, щоб ваші гості не сумувати в очікуванні.

Як зробити замовлення:

1

Ознайомтесь зі стравами доступними до замовлення на сайті Марево

2

Сформуйте замовлення на сайті або замовте консультацію менеджера

3

Персональний менеджер зв'яжеться з вам для уточнення деталей

4

Оплатіть замовлення і очікуйте доставки на свій івент

Унікальні напої і подача

Коктейль бар кейтеринг має поєднувати в собі вишукані смаки і естетику ресторанної подачі. До обслуговування обов’язково залучають професійних барменів, які перетворюють навіть процес наливання вина у захоплююче видовище. Коктейлі на такому заході представлені у широкому виборі, а професійний бармен має не лише робити їх привабливими ззовні, а й пропонувати гостям оптимальний рецепт із урахуванням того, який алкоголь вони вживали і полюбляють.

Бар кейтеринг – це формат, який підійде для івентів різного типу. В першу чергу це звісно молодіжні вечірки із будь-якого приводу – дня народження, новосілля, заручин, весілля. Коктейль-бар доповнює важливі публічні заходи – мистецькі вернісажі, кінематографічні, літературні, музичні премії, презентації книжок. Також фуршетом у форматі коктейлю можна завершити корпоративний захід чи бізнес-конференцію.

Бар кейтеринг від Марево

Замовити стильний коктейль кейтеринг ви можете в компанії «Марево». Ми пропонуємо широкий спектр послуг у сфері організації доставки їжі і обслуговування на святкових, корпоративних та публічних заходах, вечірках. Наша команда має величний досвід організації фуршетів і банкетів і ми точно знаємо, як зробити вечірку ідеальною. Зокрема, коктейльна вечірка у нас – це море емоцій і позитиву без жодного клопоту з вашого боку. Досить лише зателефонувати нам і замовити послугу коктейль-кейтерингу, зазначивши, на котру годину все має бути готово, де знаходиться локація і скільки гостей ви очікуєте.

Бар кейтеринг від «Марево» включає:

  • Широкий вибір алкогольних та безалкогольних напоїв, які, звісно, готують прямо перед гостями;
  • Легкі закуски – канапе, тапаси, сири та м’ясні шпажки, легкі десерти, які підкреслять вишуканість заходу;
  • Сервірування столів, обслуговування гостей та прибирання після проведення коктейльної вечірки.

Іншими словами, ми організуємо захід під ключ, без жодного клопоту з вашої сторони. При цьому ми гарантуємо ідеальний баланс ціни/якості, першокласний сервіс та приємну співпрацю. Наші клієнти завжди радять нас знайомим і продовжують співпрацю на наступних святах!

Коктейль бар кейтеринг – ваш вечірка пройде вдало!