Коктейль кейтеринг - тренд Львову

Коктейль кейтеринг – це різновиду фуршету на вашій локації, за межами ресторану. Його особливість – у приділенні більшої уваги напоям, а не закускам. До незвичних і яскравих коктейлів гостям пропонують лише легкі закуски, які своїм елегантним зовнішнім виглядом та смаком мають підкреслити вишуканість напоїв.

Як зробити замовлення:

1

Ознайомтесь зі стравами доступними до замовлення на сайті Марево

2

Сформуйте замовлення на сайті або замовте консультацію менеджера

3

Персональний менеджер зв'яжеться з вам для уточнення деталей

4

Оплатіть замовлення і очікуйте доставки на свій івент

Унікальні напої і подача

Коктейль бар кейтеринг має поєднувати в собі вишукані смаки і естетику ресторанної подачі. До обслуговування обов’язково залучають професійних барменів, які перетворюють навіть процес наливання вина у захоплююче видовище. Коктейлі на такому заході представлені у широкому виборі, а професійний бармен має не лише робити їх привабливими ззовні, а й пропонувати гостям оптимальний рецепт із урахуванням того, який алкоголь вони вживали і полюбляють.

Бар кейтеринг – це формат, який підійде для івентів різного типу. В першу чергу це звісно молодіжні вечірки із будь-якого приводу – дня народження, новосілля, заручин, весілля. Коктейль-бар доповнює важливі публічні заходи – мистецькі вернісажі, кінематографічні, літературні, музичні премії, презентації книжок. Також фуршетом у форматі коктейлю можна завершити корпоративний захід чи бізнес-конференцію.

Бар кейтеринг від Марево

Замовити стильний коктейль кейтеринг ви можете в компанії «Марево». Ми пропонуємо широкий спектр послуг у сфері організації доставки їжі і обслуговування на святкових, корпоративних та публічних заходах, вечірках. Наша команда має величний досвід організації фуршетів і банкетів і ми точно знаємо, як зробити вечірку ідеальною. Зокрема, коктейльна вечірка у нас – це море емоцій і позитиву без жодного клопоту з вашого боку. Досить лише зателефонувати нам і замовити послугу коктейль-кейтерингу, зазначивши, на котру годину все має бути готово, де знаходиться локація і скільки гостей ви очікуєте.

Бар кейтеринг від «Марево» включає:

  • Широкий вибір алкогольних та безалкогольних напоїв, які, звісно, готують прямо перед гостями;
  • Легкі закуски – канапе, тапаси, сири та м’ясні шпажки, легкі десерти, які підкреслять вишуканість заходу;
  • Сервірування столів, обслуговування гостей та прибирання після проведення коктейльної вечірки.

Іншими словами, ми організуємо захід під ключ, без жодного клопоту з вашої сторони. При цьому ми гарантуємо ідеальний баланс ціни/якості, першокласний сервіс та приємну співпрацю. Наші клієнти завжди радять нас знайомим і продовжують співпрацю на наступних святах!

Коктейль бар кейтеринг – ваш вечірка пройде вдало!