Кращий кейтеринг для вашого весілля

Весільний кейтеринг – це особливо приємний для нас напрямок діяльності. Ми отримуємо задоволення, коли готуємо кулінарні шедеври для одного з головних у вашому житті. До розробки меню і презентації став для весільної церемонії підходимо з особливої ретельністю, не оминаючи увагою жодної дрібниці. Весільний кейтеринг – це найбільш складний і відповідальний варіант організації банкету і фуршету, але ви можете бути впевнені – «Марево» впорається з ним відмінно.

Як зробити замовлення:

1

Ознайомтесь зі стравами доступними до замовлення на сайті Марево

2

Сформуйте замовлення на сайті або замовте консультацію менеджера

3

Персональний менеджер зв'яжеться з вам для уточнення деталей

4

Оплатіть замовлення і очікуйте доставки на свій івент

Особливі меню для особливого дня

Меню на весілля потрібно продумати заздалегідь. У день весілля все має бути ідеально – а їжа має якщо не ключову, то дуже важливу роль у формуванні враження і оцінки вечірки після розпису і вінчання. Тут важливо все – добір страв, їх якість, подача, яка має бути вишуканою і елегантною. І страв має бути достатня кількість, аби кожен гість залишився задоволеним. Також потрібно подбати, аби ніхто не залишився голодним – спеціальні страви повинні бути для вегетаріанців, дітей.

Весільний кейтеринг може проходити у кількох форматах:

  • Фуршет – передбачає часткове обслуговування офіціантами і відсутність столів. Гості вільно переміщаються по залу, добираючи собі закуски чи невеликі основні страви, які можна скуштувати стоячи. Невеличкі столи по периметру залу звісно є, але переважна більшість запрошених будуть вільно курсувати по приміщенню;
  • Банкет – передбачає повне обслуговування офіціантами. Гості сидять за столами із вишуканим сервіруванням, їм подають повний набір страв – від закусок до десертів. Але на відміну від ресторанного банкету, ви можете організувати виїзний будь-де – на природі, за містом, на пляжі.

В залежності від обраного типу проведення вечірки, буде різнитись і кейтеринг на весілля. Для фуршету і банкету розробляються різні варіанти меню, а також різні формати обслуговування. Що стосується кухні, наш шеф-кухар розробить вражаюче меню у будь-якому стилі – українському козацькому, європейському, американському. Все залежить виключно від ваших побажань. Є нестандартні варіанти – приміром, кенді-бар на весілля чи коктейльний фуршет. Перевага виїзного кейтерингу у тому, що його формат буде в точності відповідати обраній концепції весільної церемонії.

Як замовити весільний банкет чи фуршет?

Замовити кейтеринг на весілля у компанії «Марево» ви можете просто зараз. Для цього достатньо зателефонувати нам і розповісти, скільки гостей ви запрошуєте на весілля, де воно буде проходити і в якому форматі ви плануєте пригощати їх. Ми гарантуємо чітке дотримання домовленостей, прибудемо до вас вчасно, візьмемо на себе усі клопоти по приготуванню страв, сервіруванню столів і прибиранню після вечірки. У нас оптимальний баланс вартості/якості, і можна створити вишуканий фуршет навіть із порівняно невеликим бюджетом.

Весільний кейтеринг із «Марево» – це 100% гарантія, що все буде ідеально!